2. Здійснити такі перетворення, записати рівняння реакції: N2-NO-NO2-HNO3-NaNO3


Ответы на вопрос

Отвечает Мырзахметова Жанна.

N2 + O2 = 2NO

2NO + O2 = 2NO2

4NO2 + 2H2O + O2 = 4HNO3

HNO3 + NaCl = NaNO3 + HCl