Скільки літрів вуглекислого газу утвориться при горінні 10л. суміші газів, яка складається на

95відсотків з метану, а решта -азот? умови реакції нормально

Ответы на вопрос

Отвечает Trofimova Natalija.

Дано:

V(сум) = 10 л

φ(СН4)=95% або 0,95

Знайти:

V(CO2)-?

V(CH4) = V(сум)*φ(СН4) = 10 л*0,95 = 9,5 л

СН4 + 2О2 = СО2 + 2Н2О

З рівняння реакції бачимо, що V(CO2)=V(CH4)= 9,5 л

Відповідь: 9,5 л СО2