7. Який об'єм карбон (IV) оксиду утвориться під час горіння бутануоб'ємом 6,5 л.​


Ответы на вопрос

Отвечает Быстрова Виктория.

Ответ:

     6.5л                  х

2C4Н10+13O2=8CO2+10H2O

  2                          8

Объяснение:

х=6,5*8/2=26л          в рівнянні пишіть замість= стрілку, бо = в орг.хімії позначає подвійний зв'язок