Напишіть рівняння реакцій отримання одного лугу, двох оксидів і трьох солей, якщо в наявності є

барій гідроксид, калій карбонат, хлоридна кислота і вода.

Ответы на вопрос

Отвечает Черевко Саша.

Ba(OH)2 + K2CO3 = 2KOH + BaCO3

Ba(OH)2 + 2HCl = BaCl2 + 2H2O

K2CO3 + 2HCl = 2KCl + H2O + CO2

луг - КОН

оксиди - Н2О та СО2

солі - ВаСО3, BaCl2 та KCl