Який об'єм етену спалили якщо при цьому утворилось 4,4 гр вуглекислого газу?


Ответы на вопрос

Отвечает Комар Владимир.

C2H4 + 3O2 → 2CO2 + 2H2O

Складемо пропорцію:

X / 22,4 = 4,4 / 2 × 44

X / 22,4 = 4,4 / 88

X = 22,4 × 4,4 / 88 = 1,12 л