РЕБЯТА, ПОМОГИТЕ, ПРОШУ! Обчисліть об'єм вуглекислого газу (н.у.) який утвориться при згорянні

метану масою 24 г БУКВАЛЬНО ЖИЗНЬ СПАСЕТЕ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Толстыкин Егор.
CH4+2O2=CO2+2H2O
n(CH4)=n(CO2)=24/16=1.5
V(CO2)=1.5*22.4=33.6