Обчисліть масові частки кожного з елементів у сполуці Mn2O7


Ответы на вопрос

Отвечает Шашов Максим.
Mr(Mn2O7)=2*55+7*16=222
W(Mn)=110/222=0.50=50%
W(O)=112/222=0.5=50%