Яку масу NaCl потрібно розчинити щоб утворився розчин солі W=16%. Води 240г


Ответы на вопрос

Отвечает Крашенинников Владимир.

Дано

m = 240 г

w(NaCl) = 16% = 0.16

Решение

w(NaCl) = m(NaCl) / (m(NaCl) + m) = m(NaCl) / (m(NaCl) + 240) = 0.16

m(NaCl) / (m(NaCl) + 240) = 0.16

m(NaCl) = 0.16(m(NaCl) + 240)

m(NaCl) = 0.16m(NaCl) + 38.4

0.84m(NaCl) = 38.4

m(NaCl) = 45.71 г