Яка маса амоній хлориду утвориться в результаті реакції між 112 л амоніаку і 130 л гідрогенхлориду?


Ответы на вопрос

Отвечает Полосухин Артём.
nh3+hcl=nh4cl n(nh3)=112/22,4=5 n(hcl)=267,5/36,5=7,3 берем недостаток m=n*M(nh4cl)=53,5*5=267,5