Який об'єм кисню необхідний для повного спалювання 36,8 г гліцерину


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анастасия.
2C3H8O3 + 7O2 = 6CO2 + 8H2O

36.8/184 = x/134.4

x = (36.8*134.4)/184 = 26.88 л