Натрій сульфат масою 32,2 г розчинили в 67,8 г води.Знайти масову часткунатрій сульфат в розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Данил.

m(розчину)=32,2+67,8=100г

w=32,2*100/100=32,2%

Отвечает Тагильцев Витя.

100г масса

32,6 разница