. Визначте об'єм повітря у л. (н.у.), потрібного для повного згоряння сірки масою 480 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Анюта.

                                                 S+O2=SO2

                                                 1    1

n(S)=480:32=15моль;n(O2)=15моль;V(O2)=15*22,4=336л;

объем воздуха=336:0,21=1600л