10. Хімічний елемент, відносна атомна маса якого дорівнює сумі відносних атомних мас Нітрогену і

Оксигену: А. Сульфур Б. Силіцій В. Фосфор Г. Кальцій Запишіть розв’язок: СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Гурикова Надя.

Ar N +Ar O=14+16=40

Ar Ca=40

г) кальцій

Отвечает Стерхов Роман.

Примемо невідомийхімічний елемент за Х

його відносна атомна маса дорівнює

Аг(Х)=Аг(N)+Ar(O)= 14+16=40

В Періодичній таблиці хімічних елементів Д.І. Менделєєва знаходимо хімічний елемент в відносною атомною масою 40,це Кальцій.

Відповідь: Г. Кальцій