10 балов! Які маси 1. 1% та 2. 15% розчинів відповідно треба змішати, щоб одержати 350 г 5%

розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Телипко Карина.
Дано:
w1(соли)=1%
w2(соли)=15%
w3(соли)=5%
m3(розчину)-350г
m1(розчину)-?
m2(розчину)-?
----------------------------------
w3(соли)=w1(соли)×m1(розчину) + w2(соли)×m2(розчину)/m3(розчину)
0.05=0.01×m1(розчину)+0.15×m2(розчину)/350
17.5=0.01m1(розчину)+0.15×m2(розчину)
m1(розчину)=m3(розчину)-m2(розчину)
m1(розчину)=350-m2(розчину)
17.5=0.01(350-m2(розчину))+0.15×m2(розчину)
17.5=3.5-0.01m2(розчину)+0.15×m2(розчину)
0.14m2(розчину)=14
m2(розчину)=14/0.14
m2(розчину)=100 г
m1(розчину)=350-100=250 г