Мынадай айналымдарды жузеге асыру ушин сайкес реакция тендеулерин жазындар C-CO2-CaCO3-CO2


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Максим.
C+O2=CO2
CO2+Ca(OH)2=CaCO3+H2O
CaCO3-> CaO+CO2