Відносна молекулярна маса напишіть розв'язки К2SO4,AL(NO3)3,MgCo3,Li2SO3.напишіть приклади


Ответы на вопрос

Отвечает Жованик Валентин.

Mr(K2SO4)=39×2+32+16×4=174


Mr(Al(NO3)3)=27+3×(14+16×3)=213


Mr(MgCO3)=24+12+16×3=84


Mr(Li2SO3)=7×2+32+16×3=94