Яка маса бензену витрачається на одержання 50m тринітротолуолу при практичному виході 93%?


Ответы на вопрос

Отвечает Звездкина Настя.

50 г - це практичний вихід, порахуємо, який буде теоретичний вихід:

50/0,93=53,76г

Із бензолу напряму тринітротолуол не можна добути, отже це не рівняння, а схема:

х               53,76

С6Н6 = СН3С6Н2(NO2)3

78               227

М(С6Н6)=78

М(СН3С6Н2(NO2)3)=227

х=78*53,76/227=18,47