купрум 2 сульфат існує в природі у вигляді кристал игра ту . Позначте кількість моль , що міститься

в цьому кристаліграті кількість речовини 0,6 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Бурцева Даша.
CuSO4+5H2O= CuSO4*5H2O
n(CuSO4)=0.6*1= 0.6 моль