Знайдіть елемент 2 група омега 54,05% в гідрооксиді (ROH) елементу


Ответы на вопрос

Отвечает Кивель Никита.

Якщо елемент знаходиться у другій групі, тоді формула його гідроксиду - Me(OH)₂

Якщо на метал припадає 54.05%, то на обидві гідроксигрупи припадає 45.95%. Звідси можемо скласти пропорцію, яка допоможе знайти молярну масу металу

\left. \begin{array}{rcl} 45.95\% &-& 34\;\frac{g}{mol} \\ 54.05\% &-& x\;\frac{g}{mol} \end{array} \right|\;x = \dfrac{34 \cdot 54.05}{45.95} \approx \bf{40\;\frac{g}{mol}}

Отже метал - кальцій Са