етиленовий вуглеводень масою 7 г приєднує 2,24 л(н.у) гідроген броміду. Визначити молекулярну

формулу вуглецю

Ответы на вопрос

Отвечает Ивушкин Никита.

CnH2n + HBr = CnH2n+1Br

7/14n = 2.24/22.4

14n = (7*22.4)/2.24 = 70

n = 70/14 = 5

C5H10 — пентен