Яка маса солі утвориться в результаті взаємодії 27,4 барію з хлоридною кислотою?


Ответы на вопрос

Отвечает Лисин Александр.
Ba + 2HCl → BaCl2 + H2

27,4 / 137 = X / 208

X = 27,4 × 208 / 137 = 41,6 г

Відповідь: m (солі) = 41,6 г.