Обчисліть масу кисню та об'м водню (н. у.), які потрібні для одержання 54 г води


Ответы на вопрос

Отвечает Ромадова Яна.
2H2 + O2 = 2H2O

x/44.8 = 54/36; y/32 = 54/36;

x = 67.2 (л). y = 48 г