У реакцію з карбонатною кислотою вступив цинк масою 13 г. Обчисліть кількість карбонатної кислоти,

що вступила в реакцію.

Ответы на вопрос

Отвечает Бут Никита.
Zn + H2CO3 = ZnCO3 + H2

13/65 = x/1

x = 0.2 моль