Обчисліть і вкажіть масу азоту, об’єм якого дорівнює 560 мл (н.у.): а) 1,4 г; б) 0,7 г; в) 0,35 г;

г) 14 г

Ответы на вопрос

Отвечает Танков Кирилл.
M/M=V/Vm
m-x
22.4x=28*0.56
x=0.7г
ответ б