Натрій гідроксид провзаємодіяв із 6,2 г хлоридної кислоти. Яка маса солі при цьому утворилася?


Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

Ответ:

дано

m(HCL) = 6.2 g

------------------

m(NaCL)-?

M(HCL) = 36.5 g/mol

n(HCL) = m/M = 6.2 / 36.5 = 0.17 mol

NaOH+HCL-->NaCL+H2O

n(HCL) + n(NaCL) = 0.17 mol

M(NaCL) = 58,5 g/mol

m(NaCL) = n*M = 0.17 * 58.5 = 9.945 g

ответ 9.945 г

Объяснение: