Обчисліть масу кристалічної солі натрій собою 10н2о яку необхідно взяти для приготування 250г

водногою розчину з масовою часткою натрій собою 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Митрюхина Мария.

Відповідь:

Пояснення:

ω = m(солі)/m(розч)

m(солі) = ω*m(розч)

m(солі) = 0,2*250 г = 50 г