Обчмсліть масу води що утворилася при розкладі 0.6моль феруму3 гідроксиду


Ответы на вопрос

Отвечает Подуков Лев.
Дано: nFe(OH)₃ = 0,6 моля
Найти: m(Н₂О)
Решение.
Термическое разложение:
2Fe(OH)₃ = Fe₂O₃ + 3H₂O
Запишем и решим пропорцию:
2 моля Fe(OH)₃ ----- 3 моля Н₂О
0,6 моля Fe(OH)₃ ---- n молей  Н₂О
n(H₂O) = 3*0,6/2 = 0,9 (молей)
m(H₂O) = n(H₂O) * M(H₂O)
M(H₂O) = 2+16 = 18 (г/моль)
m(Н₂О) = 0,9 *18 = 16,2 (г)
Ответ: 16,2 г