Будь ласка !Потрібна допомога! Будь-ласка! При окисненні 325г цинку виділилося 174кДж енергії.

Скласти термохімічне рівняня

Ответы на вопрос

Отвечает Матюшёнок Стефания.

325 r                      174 кДж

2Zn + O₂ = 2ZnO + Q

130 г                        х кДж

х= 130*174/325= 69,6 кДж, але за рівнянням реакції 2 моль цинку,

Q = 2*69.6 кДж = 139,2 кДж

2Zn(тв) + O₂(г) = 2ZnO(тв) + 139,2 кДЖ