Визначте масові частки елементів у сполуці Al2(SO4)3


Ответы на вопрос

Отвечает Проданов Тимофей.
Mr= 27+27+96+192=342
W(Al) = 54/342 ×100≈15,8%
W(S) = 96/342×100≈28,07%
W(O) = 100-(15,8+28,07)=56,13%