Обчисліть об'єм (л) водню (н.у.), що виділився внаслідок дії на залізні ошурки масою 140 г

розбавленого водного розчину сульфатної кислоти, узатого в надлишку. Срочно нужно!

Ответы на вопрос

Отвечает Левашов Даня.
140             t               x
Fe+H2SO4=FeSO4+H2
56                              22.4
x=140*22.4/56=56 л