Масасы 180г азот оксиді қалыпты жағдайда қандай алады


Ответы на вопрос

Отвечает Лисицына Дарья.
Mr(NO2)=46г/моль
n(NO2)=180/46=3,9моль
V(NO2)=3,9×22,4=87,36л

V(NO2)=87,36л