Який об'єм хлору приєднався до етену якщо утворилося 0,44 моль продукту реакції ​


Ответы на вопрос

Отвечает Джальджиреев Мерген.

Ответ:

Проходить реакція C2H4 + Cl2 = C2H4Cl2.

Утворилося 0,44 моль продукту. Тоді кількість молів хлору який приєднався позначимо за х.

х = 0.44 х 1 / 1 = 0.44 моль (ХЛОРУ)

Скористаємось формулою : n = V/Vm , Vm = 22,4 л/моль.

V(Cl2) = 0.44 x 22.4 = 9.856 літрів.