СРОЧНО! Елемент утворює оксид складу 2О3. Мr(О) в ньому 47,05%. Е -?


Ответы на вопрос

Отвечает Каспрович Викуля.

w(О)=0,4705

Е2О3 -?  

w(Е)=1-0,4705=0,5295

Знайдемо молярну масу оксиду

47,05% має масу-3*16 г О

100 %   має масу---х г

х=48*100/47,05=102 г/моль

Знаходимо елемент  102-3*16=54/2=27 ,  АІ