Приготуйте 25г розчину з масовою часткою натрій нітрату 4%​


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Кирилл.

Відповідь: Для приготування 25 г 4% розчину натрій нітрату необхідно взяти 1 г натрій нітрату та 24 г води.

Дано:

m(p. NaNO3) = 25 г

ω(NaNO3) = 4% або 0,04

Знайти:

m(NaNO3)-?

m(H2O)-?

Розв'язок:

m(NaNO3) = m(p. NaNO3)·ω(NaNO3) = 25 г*0,04 = 1 г

m(H2O)= m(p. NaNO3) - m(NaNO3) = 25 г - 1 г = 24 г