Обчислити кількість атомів Карбону в молекулі вуглеводню, у процесі спалювання 0.2 моль якого

утворилося 13.44л СО2. -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Вычислить количество атомов углерода в молекуле углеводорода, в процессе сжигания 0.2 моль которого образовалось 13.44л СО2.

Ответы на вопрос

Отвечает Шубина Татьяна.

Знаходимо кількість речовини СО2 n= V/Vм,   n СО2=13,44/22,4=0,6 моль,  

Запишемо відношення кількостей речовин n СхНу  : n СО2=

=0,2:0,6=2:6=1:3,  

1 моль СхНу утворює 3 моль СО2, значить в вуглеводні 3 атоми С