до розчину масою 200 г з масовою часткою солі 0,18 додали воду об' ємом 100 мл. обчисліть масову

частку солі в розчині. решение

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Егор.
1)7 г в 100г розчину
    100---200г
     7г----х
х=7·200=14г
    100
2)200г---300г
  14------у
у=14·300=21 г
    200
3)21г---300
   z-----100
z=21·100=7%
    300