Обчислити масові частки елементів у ферум(3)оксиді​


Ответы на вопрос

Отвечает Казецкая Кристина.

Мr(Fe2O3)=160

W(Fe)=Ar(Fe)*n/Mr(Fe2O3) *100%=56*2/160. *100%=70%

W(O)=Ar(O)*n/Mr(Fe2O3) *100%=16*3/160 *100%=30%