Визначити масові частки елемнтів у купрум в 1 оксиді.


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Стася.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Cu2O) = 64*2+16 =144

W(Cu) = Ar(Cu) *n / Mr(Cu2O)  *100% = 64*2 / 144  *100% =89%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Cu2O)  *100% = 16*1 / 144  *100% = 11%