Є речовини:натрій оксид,вода,нітратна кислота,ферум(3)гідроксид,плюмбум(2)оксид. Користуючись ними

та продуктами їх взаємодії,добудьте три прості та шість складних речовин.Напишіть рівняння реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Искалиева Алина.

1. Na2O + H2O = 2NaOH
2. Na2O + 2HNO3 = 2NaNO3 + H2O
3. Fe(OH)3 + 3HNO3 = Fe(NO3)3 + 3H2O
4. PbO + 2HNO3 = Pb(NO3)2 + 2H2O
5. 3NaOH + Fe(OH)3 = Na3[Fe(OH)6]
6. Pb(NO3)2 + 2NaOH = Pb(OH)2 + 2NaNO3

1. 4HNO3= 2H2O + 4NO2 + O2
2. 2H2O =ток= 2H2 + O2
3. 2Pb(NO3)2 + 2H2O =ток= 2Pb + O2 + 4HNO3