Який об'єм води (мл) було використано на приготування 360 г розчину калій сульфіду К2S з масовою

часткою солі 25%?

Ответы на вопрос

Отвечает Куклова Вика.
M(k2s)=360*(25/100)=90gr
m(h2o)=360-90=270gr
плотность воды1 г/см³
V(h20)=270*1=270мл