Позначте порядковий номер елемента X, що утворює речовину ХО з відносною молекулярною масою 30


Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.

М (Х) = М(ХО) - М(О) = 30-16=14 - это азот)))
...................................................

Отвечает Безруков Саша.

30-16=14
это элемент азот N. и оксид (2)азота Mr(NO) =30