Обчисліть масу 2 молекул води


Ответы на вопрос

Отвечает Хренков Даник.
Масу  двох  молекул  води  можно  обчислити  за  формулою
m = M / Na (M - молекулярна  маса  двох  молекул  води, а  Na - число  Авогадро, яке  дорівнює  6,02 х 10²³).
Маса  двох  молекул  води = 36 / 6,02 х 10²³ = 5,9 х 10⁻²³ г