Обчисліть кількість речовини MgSO4, яку можна одержати з Mg самою 12 г


Ответы на вопрос

Отвечает Корелина Полина.
                                
                                   12                xмоль
Складаємо рівняння : Mg+H2SO4=MgSO4+H2
                                  24                   1 моль

пропорція     12-х моль
                    24-1 моль   х=12*1/24= 0,5 моль