Який обєм повітря кількістю речовини 0.8 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Нарек.

Дано

n=0,8 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V

V=Vm*n=22,4*0,8=17,92 л