Допоможіть будь ласка!!! ♥♥♥ Написати рівняння ряду перетворень і вказати тип реакції: 1.

BaSO4→BaO→Ba(OH)2→BaCl2 2.P2O5→H3PO4→K3PO4

Ответы на вопрос

Отвечает Пугач Мила.

1)  BaSO4 -> BaO + SO3  разложение

    BaO + H2O = Ba(OH)2    соединение

    Ba(OH)2 + 2HCl = BaCl2 + 2H2O  обмен

2) P2O5 + 3H2O = 2H3PO4   соединение

  H3PO4 + 3KOH = K3PO4 + 3H2O  обмен