Обчислити масову частку оцтової кислоти в розчині, одержаному в результаті розчинення 150 гра

кислоти у 200 грам води?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Никита.
Дано:
m(р.р) =150 г
m(р-ну) = 200 г
Знайти : w (кислоти)
За формулою : w = m(р.р.) : m(р - ну) * 100 відсотків
w  = 150 : 200 * 100 = 75 відсотків
Відповідь: w(оцтової кислоти) = 75 відсотків