Рівняння реакцій,за допомогою яких можна здіснити перетворення:метан--етин--етан--етен (и від нього

2 стрелки к хлоретан и дихлоретан 1,2.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафин Артур.
2СН4 → НС≡СН + 3Н2
НС≡СН + 2Н2 → Н3С-СН3
Н3С-СН3 → Н2С=СН2 + Н2
Н2С=СН2 + НCl → H3C-CH2Cl 
H2C=CH2 + Cl2 → H2ClC-CClH2