При взаємодії невідомого металу масою 13,7 грам з водою виділилося 2,24 літрів газу. Який це метал?


Ответы на вопрос

Отвечает Вердиева Илаха.
Me+H2O=Me(OH)2 + H2.
n(H2)= V/Vm = 2.24/22.4 = 0.1 моль.
По коефециентам, n(H2)=n(Me)=0.1моль.
M(Me) = m/n = 13.7г/0.1моль=137
M(Ba) = 137.
Ответ: Барий.