Масова частка оксигену в оксиді ХО2 становить 72,7% визначити хімічний елемент х і зазначити його

порядковий номер в періодичній системі

Ответы на вопрос

Отвечает Фальчик Анастасия.
32/x+32=0,727
0,727x + 23,264 = 32
0,727x = 8,736
x=12
M(в-ва)=12, хим. элемент - углерод (C)
Порядковый номер - 6.