Зразок латуні, добутий плавленням міді, масою 142,5 г та цинку, масою 107,5 г. Обчисліть масову

частку цинку в цьому зразку латуні.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Дарья.

Решаем по формуле:
W=m1/m2
W- масова частка
м1 - маса елемента
м2-маса речовини

W= 107,5 / (107,5+142,5) = 0,43   тобто 43%